China 240mm ZHPB Concrete Coating Shkarkimi Disc Për prodhuesit Klindex Retifikat dhe furnizuesit | me diell

240mm ZHPB Concrete Coating Shkarkimi Disc Për Klindex Retifikat

Përshkrim i shkurtër:

Product Description QUICK LINK ▼ Specifications Name 240mm PCD Concrete Coating Removal Disc For Klindex Grinders Model No. SYF-P43 Application For grinding stones and concrete Applied Machine Klindex floor series grinders: Expander, Levighetor, Hercules, Rotoklin Working Condition Wet and Dry Size 240mm Segment Details 8 PCDs + 8 arrow segments Connection 3 pins Gross Weight 1.8kg Packing 1 piece per box Payment Terms T/T, Western Union, Paypa...


 • Item No .: syf-P43
 • Machine Aplikuara: Klindex grinders kat
 • Dhënat e segmentit: 8 PCDs + 8 shigjetë Segmentet
 • Pesha neto: 1.8 kg
 • paketimi: 1 copë për kuti
 • MOQ: 3 copa
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  testimonial klient i syf-P43 lloj PCD klindex diamanti rëndë pjatë

  Për heqjen e shtresë kat, ZHPB mjet rëndë është zgjedhja juaj e parë. Përveç kësaj, shigjeta tipi segment disk konkrete rëndë me zhavor të ulët diamanti është gjithashtu mund të bëjë projektet largimin veshja.

  Me një trup 240mm dhe 3 këmbët, ky lloj PCD konkret unazë rëndë është projektuar për t'u përdorur në grinders dysheme Klindex. Ne kombinuar 8 ZHPB me 8 shigjeta segmente në këtë mjet heqjen veshja. Me cilësi të lartë e PCDs dhe e shkëlqyer e segmenteve diamanti të siguruar punën e papaguar dhe jetëgjatësi të gjatë disqe tona klindex PCD Veshje heqjen.

  • Projektuar për t'u përdorur në grinders dysheme Klindex
  • ZHPB plus shigjetë segment të shpejtë dhe agresive largimeve veshja
  • PCDs cilësi të lartë dhe të mëdha formula segment diamant
  • paketimi i mirë me kuti hard
  • shërbim OEM / ODM është në dispozicion
  notat konkrete ngurtësinë e mjeteve diell

  specifikimet

  emër 240mm ZHPB Concrete Coating Shkarkimi Disc Për Klindex Retifikat
  Numri i modelit. Syf-P43
  Aplikacion Për gurë rëndë dhe beton
  Machine Aplikuara Klindex grinders Kati Seria: Expander, Levighetor, Hercules, Rotoklin
  Gjendja e punës Lagësht dhe të thatë
  madhësi 240mm
  Details segment
  8 PCDs + 8 shigjetë segmente
  Lidhje 3 kunjat
  Pesha bruto 1.8 kg
  paketim 1 copë për kuti
  Kushtet e pagesës T / T, Western Union, Paypal, Wechat, Credit Card, Cash, L / C
  Vendi i origjinës Quanzhou, Fujian, China
  Shipping Port Xiamen Port (portet e tjera janë në dispozicion)

  Kjo 240mm klindex rëndë unazë mund të përshtaten Klindex modelet e mëposhtme kat mulli:

  Klindex modele kat mulli Disc Nos. Për makinë Klindex modele kat mulli Disc Nos. Për makinë
  Zgjerues 1000 AT-RX-SX 6 HERCULES 800 propan 4H 4
  Expander 999 SX-RX-AT 6 HERCULES 800 VS 4
  Expander 850 propan 3 HERCULES 800 BIMAX 4
  Expander 850 AT-RX-SX 3 HERCULES 650 Propano 3
  expander 850 3 HERCULES 650 vs. 3
  Expander750 propan 3 HERCULES 650 vs Usa 3
  Expander 750 AT-RX-SX 3 HERCULES 601 3
  expander 750 3 HERCULES 601VS 3
  Zgjerues 650 AT-RX-SX 3 HERCULES 601 T5 VS 3
  expander 650 3 HERCULES 601 Usa 3
  Expander 580 T5 3 Rotoklin 240 1
  Expander 580 T7 3 Rotoklin 240 VS 1
  Expander 530 propan 3 Rotoklin 240 Usa 1
  LEVIGHETOR MAX VS 3 Rotoklin 240 VS Usa 1
  LEVIGHETOR MAX VSUsa 3
  LEVIGHETOR MAX 3
  LEVIGHETOR MAX Basic 3

  Specifikimet Fakultativ

  Optional Diamond Grit 6 #, 16 #, 36 #, 60 #, 80 #, 120 #, 180 #, 220 #
  Optional Bond, Metal jashtëzakonisht e butë, shumë i butë, i butë, të mesme e butë, e vështirë, dhe shumë e vështirë
  Optional Pikturë Color Dritë të lartë apo Matt, ngjyrat e zakonshme janë: portokalli , të verdhë , të kuqe , të zezë , të purpurt dhe blu
  shërbime të tjera shërbim OEM / ODM është në dispozicion, të tilla si logo gdhendje (falas), ngjyrë pikturë (falas), etj

  240mm disk me 5 segmentet240mm disk me 6 segmenteunazë 240mm me 6 segmenteSyf-K18 Syf-K20

  Paketimi i 240mm Klindex bluarje Plate

  Arrow Lloji 240mm Klindex Diamond bluarje Disc Për dysheme betoni

  Diamond Tools të jetë e mbushur

  240mm Klindex unazë diamanti

  paketimi i 240mm klindex rëndë pjatë

  Materiale Paketimi

  Brown Box me shkumë Brenda
  Sasia: 1copë për kuti

  paketimi përfunduar e 240mm klindex rëndë pjatë

  Përfunduar Paketimi

  Hard Box me Shrink Wrap Paketimi

  Dëshmi Customer

  Atë që klientët tanë janë duke thënë të mjeteve tona diamanti ...

  njeri i biznesit i mjeteve diamanti 800-800Hi Miley- po ne didi provuar ata këtë fundjavë. Konkrete ne ishim rëndë këtë fundjavë ishte super e vështirë dhe segmentet diamanti mbajtur mjaft të mirë. Ne kishim për të shtuar më shumë pesha në makinë tonë kryesisht bërë në sipërfaqe të mëdha në segmentet kjo është arsyeja pse kemi shkuar tek ato të reja ju djema thjesht dërguar out.I do të lënë një përmbledhje të mirë në website.Thank juaj ju.

  Customer nga Shtetet e Bashkuara

  grua biznesi e mjeteve diamanti 800-800Dear Alvin,
  Ne kemi stoc nga furnizuesi tonë të vjetër, por ne u përpoqëm të gjitha mjetet tuaja. Ato duken të vërtetë të madhe dhe përshtypja jonë e parë është se mjetet tuaja janë të përsosur. Ne do të shohim se çfarë do të ndodhi në afat të gjatë, por sa do të shoh mjetet tuaja janë great.We do të duken edhe disa produkte të tjera nga varg tuaj dhe ne do të përgatisë një tjetër mënyrë pak kjo ditë. teknikisht të gjitha mjetet që të duken të mëdha. Faleminderit

  Customer nga Turqia

  njeri i biznesit i mjeteve diamanti 800-800Hi Jane
  kam marrë blades dhe kemi testuar ato sot dhe ata janë më të mirë që kemi përdorur ndonjëherë në 25 vitet tona në biznesit beton rrethore

  Customer nga Australia

  njeri i biznesit i mjeteve diamanti 800-800Ja ime друг Привет
  Вот такая красота получилась,
  при работе вашим расходникомметалл / резинки!

  Customer nga Rusia

  grua biznesi e mjeteve diamanti 800-800Përshëndetje!
  Ne testuar # 16-20 mjetet zhavor diamanti, dhe ata punojnë shkëlqyer !!
  Unë do të doja të urdhërojë disa më shumë mjete, 6 × 12 copa = 72 më shumë pjesë (formë syf-B02)
  Mund të ju lutem dërgoni me një proforma faturë, kështu që unë mund të paguani atë që më parë, Ju faleminderit!
  Wishies më të mira,

  Customer nga Zelanda e Re

  Pse Zgjidhni Sunny superhard mjete?

  cilësia e besueshme, të çmimeve konkurruese, përgjigje të shpejtë, dlivery shpejtë, shërbim OEM / ODM dhe më shumë.

  me cilësi të lartë-e-diamant-mjete

  Cilësia Reliable

  Si profesional dhe me përvojë prodhues diamanti që nga viti 1993, Sunny superhard Tools këmbënguli në sigurimin e cilësisë më të mirë të mjeteve diamanti për klientët tanë.

  fast-ofrimit-e-diamant-mjete

  Delivery Fast

  ofrimit të shpejtë është shumë i rëndësishëm për të shërohet investimin. Sunny superhard Tools ofrojnë ofrimit të shërbimit të shpejtë për të përfituar klientët tanë. urdhërat e vogla mund të dorëzohet brenda 7-15 ditësh.

  çmimeve konkurruese të mjeteve diamanti

  konkurruese Price

  Sunny superhard Tools është vazhdimisht në gjetjen e mënyrave të ndryshme për të ulur çmimin pa sakrifikuar cilësinë, dhe bëjnë mjetet tona diamant konkurrues në krahasim me të tjerët.

  OEM-dhe-ODM-service-e-diamant-mjete

  OEM / ODM është në dispozicion

  Në dekadat e fundit, Sunny superhard Tools ka bërë shumë urdhra të OEM / ODM me sukses. Disa nga OEM / ODM shërbime janë falas!

  përgjigje të shpejtë

  Përgjigje të shpejtë

  Ekipet tona është profesional dhe anëtarët kanë studim të mirë të mjeteve diamanti. Ne ofrojmë përgjigje të shpejtë. Çdo messege ose email do të jetë përgjigjur brenda 24 orëve.

  pagesës-termat-e-diamant-mjete

  Kushtet e pagesës fleksibile

  Ka shumë mënyra të ndryshme të pagesës mbështetur nga Sunny superhard Tools: T / T, Westunion, PayPal, WeChat, dhe para të gatshme. Për urdhërat e mëdha, L / C gjithashtu mund të konsiderohen

  Pyetjet më të shpeshta

  Cili lloj i bush çekiç kruarje rul duhet të zgjedh, karabit apo ZHPB?

  Për rul bush çekan kruarje, ne kemi projektuar dy lloje të ndryshme: njëra është karabit lloji, dhe tjetra është lloji PCD.

  Këtu është udhëzues për të zgjedhur rul drejtë kruarje:

  1. Për kruarje gurë të buta (të tilla si mermeri), ju lutem zgjidhni llojin karabit.

  Pse?

  • Për shkak se ngurtësinë e karabit dhëmbëve nuk është i lartë tillë për kruarje gurë vështirë, por kjo është e mjaftueshme për kruarje gurë të butë. 
  • Përveç kësaj, karabit dhëmbët janë shumë më konkurruese krahasuar me PCDs.

  2. Për kruarje gurë vështirë (të tilla si granit), ju lutem zgjidhni llojin PCD.

  Pse?

  • Për shkak se ZHPB ka një fortësi shumë të fortë, veshin-rezistencë, dhe ajo punon mirë mbi gurë vështirë.
  • Ajo mund gjithashtu të përdoret për gurë të buta. Por në këtë rast, nuk është ekonomike.
  A jeni një kompani tregtare, ose një prodhues i mjeteve diamanti?

  Po, Quanzhou Sunny superhard Tools Co, Ltd, u themelua në vitin 1993, dhe ne jemi një profesionist dhe me përvojë mjetet diamant prodhues në Kinë.
  Krahasuar me tregtarët, ne kemi përparësitë e mëposhtme:

  1. Cilësia e mjeteve diamanti është e garantuar.
  Sunny superhard Tools përdor materiale të kualitetit të lartë dhe teknologji të përparuara të prodhimit, si dhe sistem të rreptë të inspektimit për të siguruar të lartë dhe cilësi të qëndrueshme të mjeteve tona diamantë. Ndërsa për mjete të tjera diamant tregtisë kompanitë, cilësia e mjeteve diamanti ndoshta jo të qëndrueshme, pasi ato disa herë do t'ju japë të njëjtat mjete diamant, por nga furnizuesit e ndryshme.

  2. Çmimi shumë më konkurruese.
  Mjetet tona diamant janë shumë më konkurruese se kompanitë tregtare. Sepse ne shesim produktet tona direkt për klientët tanë, por kompanitë tregtare do të marrin fitim shtesë. Për më tepër, për agjencitë tona, ne ofrojmë çmim të papritur për të bërë të fitojë të fitojë bashkëpunimin dhe për të krijuar një marrëdhënie afatgjatë të biznesit.

  3. ofrimit të shpejtë.
  Ofrimit të shpejtë është gjithashtu shumë e rëndësishme për blerësit. Për përdoruesit fundorë, kjo do të thotë se ata mund të përdorin mjete diamant sa më shpejt të jetë e mundur. Për Rishites, kjo do të thotë se ata mund të shesin mjete diamanti dhe shërohen investimet e tyre sa më shpejt të jetë e mundur. Ndryshe nga kompani tregtare, prodhuesi nuk ka nevojë për të komunikuar me furnizues të tjerë për të bërë urdhra përsëri. Ne mund të vendos rendin e prodhimit menjëherë dhe të bëjë dhe të ofrimit mjetet tuaja diamant sa më shpejtë të jetë e mundur.

  4. Shërbimet OEM / ODM janë të mirëseardhura.
  Si një përvojë mjetet diamant prodhues që nga viti 1993, ne kemi marrë shumë mjete të ndryshme të përshtatur diamanti urdhër nga konsumatorët e gjithë bota, të tilla si shumë të gjatë stërvitje pak bërthamë diamanti, pjatë bush çekiç, diamanti rëndë këpucë, segment diamant, sharra brisk diamanti, dhe etj profesionale R & D departamentit bën të lehtë për të mjeteve diamanti OEM / ODM. Ndërsa për kompanitë tregtare, ata janë më shumë të ngjarë të pranojnë mjetet standarde diamanti, dhe shërbim OEM / ODM është zakonisht i padisponueshëm.

  5. urdhërat e vogla janë në dispozicion.
  Për Sunny Tools superhard, e end-userave të mjeteve diamanti janë gjithashtu shumë e rëndësishme. Sepse e end-userave mund të na japë reagime në lidhje me mjetet tona diamanti dhe ky informacion është shumë e rëndësishme për ne për të përmirësuar mjetet tona diamanti në të ardhmen. Ne jemi gjithmonë duke dëgjuar sugjerimet e klientëve tanë, të mbledhë të dhënat e mjetet tona diamanti, dhe duke mbajtur zhvillimin e mjeteve më të mira diamanti.

  6. shitjet tona janë shumë më profesionale në mjetet e diamanti se kompanitë tregtare.
  Për Superhard Tools diell, të gjitha produktet tona janë mjete diamanti apo makina të lidhura, ndërsa kompanitë tregtare ndoshta kanë shumë lloje të ndryshme të produkteve të ndër-industrisë. Ne jemi më profesionale dhe mund të ju ndihmojë për të gjetur mjetet ideale diamant për tregun tuaj (për Rishites) ose projekt (për përdoruesit fundorë).

  Pse mjetet tuaja diamanti janë shumë më konkurruese në krahasim me furnizuesit e tjerë? A sakrifikojë cilësinë?

  Jo, ne patjetër nuk do të sakrifikojë cilësinë për të bërë një çmim më të ulët. Ka disa mënyra që ne bëjmë për të bërë mjete shumë më konkurruese diamant:

  1. Për të rritur produktivitetin e mjeteve tona diamanti, të tilla si optimizuar rrjedhjen e prodhimit të diamanti rëndë pucks si më poshtë:

  2. Për të gjetur furnizuesit e duhur të materialeve të produktit
  3. Për të gjetur agjentë të mira për tarifat më të ulëta të anijeve
  4. Për të zvogëluar shpenzimet e tjera të panevojshme

  Çfarë është koha kryesor i mjeteve diamanti?

  Kohë të çojë është e ndryshme për urdhërat e ndryshme.

  Për urdhërat e vogla, koha çojë është vetëm rreth 7-15 ditë.

  Për urdhërat e të mesme dhe të mëdha, shitjet tona do të konfirmojë me ju në lidhje me kohën të çojnë kur urdhri është konfirmuar.

  Ofrimit të shpejtë është një nga përparësitë tona, dhe Sunny superhard Tools jep mjetet diamant shpejt se shumica e kompanive.

  Çfarë Kushtet e pagesës mund të ju të pranoni?

  Sunny superhard Tools ofron metoda fleksibile të pagesës për klientët tanë, duke përfshirë mënyrat e pagesës:

  1. T / T, 100% paraprakisht.

  2. Western Union

  3. Paypal

  4. Wechat

  5. Urdhri Tregtisë Insurance në Alibaba (Mbështetje kartë krediti).

  6. Cash

  Shënim: Në përgjithësi, ne e pranojmë monedhën e USD / vetëm RMB.

  Shkarko Latest Klindex diamanti rëndë Katalogjet tonë Plate

  Dëshironi më shumë lloje të Klindex diamant pjatë rëndë? Shkarko Katalogjet tona të fundit ...


  240mm ZHPB Concrete Coating Shkarkimi Disc Për Klindex Retifikat

  240mm ZHPB Concrete Coating Shkarkimi Disc Për Klindex Retifikat

  240mm ZHPB Concrete Coating Shkarkimi Disc Për Klindex Retifikat

  240mm ZHPB Concrete Coating Shkarkimi Disc Për Klindex Retifikat

  240mm ZHPB Concrete Coating Shkarkimi Disc Për Klindex Retifikat


 • Previous:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne